Kontakta oss

Kontakta oss

Portratt Jessica2 Jessica Constantinou 
Ordförande
E-post: jessica.constantinou@hotmail.com
Telefon: 073-803 73 88
Arbetsområde: Har övergripande ansvar för förbundets verksamhet och ansvarig utgivare för tidningen Badmästaren. 

Håkan Gillberg

Håkan Gillberg
Vice ordförande
E-post: hakan@svbadmf.se
Telefon: 070-896 45 72
Arbetsområde: Jobbar med teknik och miljöfrågor.

David Berglund 120X150

David Berglund
Sekreterare
E-post: david.berglund@ornskoldsvik.se
Telefon: 070-329 69 55
Arbetsområde: Sekreterare och ansvarig för Simlärarkonferensen. 

Jonas Andersohn120x150 Jonas Andersohn
Ledamot
E-post: jonas.andersohn@harnosand.se
Telefon:0611-34 81 79
Arbetsområde: Hemsida, ansvarig för Simlärarkonferensen och Inspirationsdagarna.

Marie Holmqvist Marie Holmqvist
Ledamot
E-post: marie.holmq@gmail.com
Telefon: 073-708 28 12
Arbetsområde: Jobbar med utbildningsfrågor.

Sarahammar2pb

Sara Hammar
Ledamot, Kassör
E-post: sae.hammar@gmail.com
Telefon: 073-994 78 37
Arbetsområde:Kassör samt ansvarig för Inspirationsdagarna och Simlärarkonferensen.

Hakan Dahlgren Håkan Dahlgren
Ledamot
E-post: hakan.dahlgren@karlstad.se
Telefon: 054-540 24 58
Arbetsområde: Bastukunskapsutbildningar

Marielleerikssonpb Marielle Eriksson
Ledamot
E-post: marielle.eriksson@ostersund.se
Telefon: 063-14 31 79
Arbetsområde: Ansvarig för Norrlandskonferensen och bastukunskapsutbildningar.

Christadahlqvist Litpb Christa Dahlqvist
Ledamot
E-post: christa.dahlqvist@umea.se
Telefon: 090-166 602
Arbetsområde: Ansvarig för Norrlandskonferensen och Sydkonferensen.