Kontakta oss

Kontakta oss

Timgrenebypb Tim Greneby
Ordförande
E-post: tim.greneby@kumla.se
Telefon: 019-58 86 81
Arbetsområde: Har övergripande ansvar för förbundets verksamhet och ansvarig utgivare för tidningen Badmästaren. 

Lotta Loshammarpb

Lotta Loshammar
Vice Ordförande

E-post: lotta@svbadmf.se
Telefon: 070-606 22 50
Arbetsområde: Jobbar med teknik- och miljöfrågor, ansvarig för Teknikkonferensen.

David Berglund 120X150

David Berglund
Sekreterare
E-post: david.berglund@ornskoldsvik.se
Telefon: 070-329 69 55
Arbetsområde: 

 

Jonas Andersohn120x150 Jonas Andersohn
Ledamot
E-post: jonas.andersohn@harnosand.se
Telefon:0611 -34 81 79
Arbetsområde: Hemsida, ansvarig för Simlärarkonferensen.

Christersorlidenpb Christer Sörliden
Ledamot
E-post: christer.sorliden@lund.se
Telefon: 046-359 46 80
Arbetsområde: Jobbar med utbildningsfrågor, ansvarig för Sydkonferensen.

Sarahammar2pb

Sara Hammar
Ledamot
E-post: sae.hammar@gmail.com
Telefon: 073-994 78 37
Arbetsområde: Ansvarig för Inspirationsdagarna.

Hakangillberg Litpb Håkan Gillberg
Ledamot
E-post: hakan@svbadmf.se
Telefon: 013-207 157
Arbetsområde: Jobbar med teknik och miljöfrågor.

Marielleerikssonpb Marielle Eriksson
Ledamot
E-post: marielle.eriksson@ostersund.se
Telefon: 063-14 31 79
Arbetsområde: Ansvarig för Norrlandskonferensen.

Christadahlqvist Litpb Christa Dahlqvist
Ledamot
E-post: christa.dahlqvist@umea.se
Telefon: 090-166 602
Arbetsområde: Ansvarig för Norrlandskonferensen och Sydkonferensen.